Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Várbíró Gábor DKI varbiro.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Varga Anna ÖBI varga.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Vargha Márta DKI vargha.marta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Vásárhelyi Zsóka ETI vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Végvári Zsolt, DKI igazgató DKI vegvari.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Veres Katalin ÖBI veres.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Vincze Orsolya, PhD DKI vincze.orsolya [at] okologia.mta.hu
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Windischmann Elvira, osztályvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Zachar István ETI zachar.istvan [at] okologia.mta.hu
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Zelinka Mihályné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Zsebők Sándor ÖBI zsebok.sandor [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: