Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Geréb Zsuzsanna ÖBI
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Mojzes Andrea ÖBI mojzes.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
József Júlia ÖBI jozsef.julia [at] okologia.mta.hu
Tóth Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Somodi Imelda ÖBI somodi.imelda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360 122 / 133
Lakatos Józsefné ÖBI
Somay László ÖBI somay.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Batáry Péter, csoportvezető ÖBI batary.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Demcsák Fruzsina ÖBI demcsak.fruzsina [at] okologia.mta.hu
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Tokár Beáta ÖBI tokar.beata [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Sölch Benedekné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Soltész Zoltán ÖBI soltesz.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, főigazgató-helyettes ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Garamszegi László Zsolt, ÖBI igazgató ÖBI garamszegi.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 369 997/111
Méhész Jánosné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Gallé-Szpisjak Nikolett ÖBI szpisjak.nikolett [at] okologia.mta.hu
Boros Gergely ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Szabó Krisztina ÖBI szabo.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 251, 118
Tinya Flóra ÖBI tinya.flora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, + 36 28 360-147 / 130
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Ónodi Gábor (harkályfélék kutatása) ÖBI onodi.dendrocopos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Gallé Róbert ÖBI galle.robert [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-147 / 253
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Szigeti Viktor ÖBI szigeti.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 254
Jablonszky Mónika ÖBI jablonszky.monika [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Fabók Veronika ÖBI fabok.veronika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Lelleiné Kovács Eszter ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Szwiatkovszki Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Báldi András, csoportvezető ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: