Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézet Email, telefon
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] ecolres.hu
Engloner Attila, PhD, csoportvezető DKI engloner.attila [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Erdős László, PhD ÖBI erdos.laszlo [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Erős Tibor, PhD, csoportvezető BLI eros.tibor [at] ecolres.hu
+36 87 448-244 / 223
Fábián Virág Adrienn BLI fabian.virag [at] ecolres.hu
+36 87 448 244
Fábian Zsófia (passzív állományban) ÖK fabian.zsofia [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 301
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Farkas Gyula BLI
Fedor Anna ETI fedor.anna [at] ecolres.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] ecolres.hu
Felföldi Tamás BLI felfoldi.tamas [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Felpécziné Farkas Anna, PhD BLI farkas.anna [at] ecolres.hu
+36 87 448-244 / mellék: 206, 217
Fierpasz Ádám BLI fierpasz.adam [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Fodor István BLI fodor.istvan [at] ecolres.hu
+36 87 448 244/ 220
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/143
Földvári Gábor, PhD ETI foldvari.gabor [at] ecolres.hu
Frank Tamás ÖBI frank.tamas [at] ecolres.hu
124
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: