Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/112
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Nagy Gergely ÖBI nagy.gergely [at] okologia.mta.hu
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Németh Csaba ÖBI nemeth.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Németh Katalin DKI nemeth.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Németh Kitti DKI nemeth.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 205
Oborny Beáta MTA ÖK oborny.beata [at] okologia.mta.hu
Ódor Péter, az MTA doktora, osztályvezető ÖBI odor.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 139
Öllerer Kinga ÖBI ollerer.kinga [at] okologia.mta.hu
Ónodi Gábor (botanikus) ÖBI onodi.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 159
Ónodi Gábor (harkályfélék kutatása) ÖBI onodi.dendrocopos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Óvári Mihály DKI ovari.mihaly [at] okologia.mta.hu
+36-1-279-3100/209
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Pálházi Valéria ÖBI palhazi.valeria [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Pallér-Kapusi Felícia DKI kapusi.felicia [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Palotás Brigitta ÖBI palotas.brigitta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Paolinelli, Bruna ÖBI bruna.paolinelli [at] okologia.mta.hu
Pásztor Erzsébet ETI pasztor.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
PEREIRA, Juliana DKI julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Pethő Éva ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pikáts Antalné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Piross Imre Sándor BLI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Rácz Éva DKI racz.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Rajnai Péterné, Anna DKI dki-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Rédei Tamás ÖBI redei.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Ribai Richárdné ÖBI ribai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Riho Marja ÖBI riho.marja [at] okologia.mta.hu
Rózsa Lajos ETI rozsa.lajos [at] okologia.mta.hu
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Sály Péter PhD DKI saly.peter [at] okologia.mta.hu
Sáradi Nóra MTA ÖK saradi.nora [at] okologia.mta.hu
Sárosi Renáta DKI sarosi.renata [at] okologia.mta.hu
Scheuring István ETI scheuring.istvan [at] okologia.mta.hu
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Schrett Andrea ÖBI schrett.andrea [at] okologia.mta.hu
Sebestyén Noémi DKI sebestyen.noemi [at] okologia.mta.hu
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: