Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Váradi Attiláné MTA ÖK varadi.attilane [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 108
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Jakabné Nagy Zsuzsanna MTA ÖK nagy.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Rózsa Lajos MTA ÖK
Könnyű Balázs MTA ÖK
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Czárán Tamás MTA ÖK
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja MTA ÖK szathmary.eors [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 131
Szántó András MTA ÖK szanto.andras [at] okologia.mta.hu
MTA ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata MTA ÖK obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 119
Brooks, Daniel R professzor MTA ÖK
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Garay József MTA ÖK
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Halászné Szakács Éva ÖBI
Szegleti Zsófia ÖBI szegleti.zsofia [at] okologia.mta.hu
Abonyi András ÖBI abonyi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Grezner László ÖBI
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Tokár Beáta ÖBI tokar.beata [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
Báldi András, az MTA doktora, főigazgató ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, igazgató ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Szitár Katalin ÖBI szitar.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 152
Szabó Gábor ÖBI szabo.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Martyin Gyuláné ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Lepesi Nikolett ÖBI
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Tanács Eszter ÖBI tanacs.eszter [at] okologia.mta.hu
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Rúsz Györgyné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Sólyom Barbara ÖBI solyom.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 131

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: