Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Král Adrienn MTA ÖK kral.adrienn [at] okologia.mta.hu
Krasznai-Kun Eszter DKI krasznai.eszter [at] okologia.mta.hu
Krett Gergely DKI krett.gergely [at] okologia.mta.hu
+361 279 3100/206
Kriska György habil. PhD DKI kriska.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100
Kröel-Dulay György, csoportvezető ÖBI kroel-dulay.gyorgy [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 108
Kröpfl Krisztina Judit MTA ÖK kropfl.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Kun Ádám MTA ÖK kun.adam [at] okologia.mta.hu
Kuska Éva MTA ÖK kuska.eva [at] okologia.mta.hu
06-28-360-122 / 141
Kuslits Béla ÖBI kuslits.bela [at] okologia.mta.hu
Lakatos Józsefné ÖBI
Lakatos Tamás ÖBI lakatos.tamas [at] okologia.mta.hu
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Leidl Melinda MTA ÖK leidl.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 109
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Lengyel Attila ÖBI lengyel.attila [at] okologia.mta.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora DKI lengyel.szabolcs [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Lepesi Nikolett ÖBI
Löki Viktor DKI loki.viktor [at] okologia.mta.hu
Lovas-Kiss Ádám DKI lovas-kiss.adam [at] okologia.mta.hu
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Lukács Áron DKI lukacs.aron [at] okologia.mta.hu
Lukács Balázs András PhD DKI lukacs.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 114
Málnás Kristóf András, PhD DKI malnas.kristof [at] okologia.mta.hu
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Martyin Gyuláné ÖBI obi-porta [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Mátyók Henrietta MTA ÖK matyok.henrietta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 307 mellék
Mázsa Katalin ÖBI mazsa.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 306
Mecsei Szabolcs DKI mecsei.szabolcs [at] okologia.mta.hu
Méhész Jánosné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Mérő Thomas Oliver, PhD DKI thomas.oliver.mero [at] okologia.mta.hu
Mester Béla DKI mester.bela [at] okologia.mta.hu
+36 (52) 509-200/11635
Mojzes Andrea ÖBI mojzes.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 151
Molnár Erzsébet DKI molnar.erzsebet [at] okologia.mta.hu
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Molnár Katalin ÖBI molnar.katalin [at] okologia.mta.hu
Molnár Zsolt, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI molnar.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 109
MTA ÖK Főigazgatóság MTA ÖK mtaok.foigazgatosag [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 112
Tóthné Nagy Adrienn MTA ÖK nagy.adrienn [at] okologia.mta.hu
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Nagy József ÖBI nagy.jozsef [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 142
Nagy-László Zsolt DKI nagy-laszlo.zsolt [at] okologia.mta.hu
Nagyné Bodolai Katalin DKI bodolai.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: