Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Grezner László ÖBI
Gulyás Ágnes, osztályvezető DKI gulyas.agnes [at] okologia.mta.hu
Gyalus Adrienn ÖBI gyalus.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 28 360 122/157
Győri János, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Schneider Paula ÖBI
Halászné Szakács Éva ÖBI
Hamer, Andrew BLI andrew.hamer [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Hidas András DKI hidas.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Hubai András ETI hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Jablonszky Mónika ÖBI jablonszky.monika [at] okologia.mta.hu
Jordán Ferenc, BLI igazgató BLI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
Jordanidisz Theodóra ÖBI
József Júlia ÖBI jozsef.julia [at] okologia.mta.hu
Kabai Melinda ÖBI kabai.melinda [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kériné Borsodi Andrea DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 206
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/308
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Koleszár Gergő DKI koleszar.gergo [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Könnyű Balázs ETI konnyu.balazs [at] okologia.mta.hu
Konrád Krisztina Dóra ÖBI konrad.krisztina [at] okologia.mta.hu
Korányi Dávid ÖBI koranyi.david [at] okologia.mta.hu
0628 360 147 / 121
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: