Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Halaskáné Horváth Andrea ÖBI
Halassy Melinda, PhD ÖBI halassy.melinda [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123
Halász Krisztián ÖBI halasz.krisztian [at] okologia.mta.hu
Halászné Schneider Paula ÖBI
Halászné Szakács Éva ÖBI
Horváth Ferenc, PhD, csoportvezető MTA ÖK horvath.ferenc [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Horváth Gábor MTA ÖK horvath.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 104
Horváth Hajnalka PhD BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Horváth Istvánné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Hubai András MTA ÖK hubai.andras [at] okologa.mta.hu
Huszák Tibor ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Huszár Valéria ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ittzés Dóra ÖBI ittzes.dora [at] okologia.mta.hu
Jakó Éena MTA ÖK jako.eena [at] okologia.mta.hu
Jordán Ferenc, BLI igazgató BLI jordan.ferenc [at] okologia.mta.hu
József Júlia ÖBI jozsef.julia [at] okologia.mta.hu
Kabai Melinda ÖBI kabai.melinda [at] okologia.mta.hu
Kalóczkai Ágnes ÖBI kaloczkai.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kérészi Krisztina DKI kereszi.krisztina [at] okologia.mta.hu
Kériné Borsodi Andrea DKI borsodi.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 206
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kertész Miklós ÖBI kertesz.miklos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 159
Khell Róza DKI khell.roza [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 206
Királyné Tamás Anikó, gazdasági igazgató MTA ÖK tamas.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/102
Kiss Anita DKI kiss.anita [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora DKI kiss.keve [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Kiss Márton ÖBI kiss.marton [at] okologia.mta.hu
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Kiss Tibor, kutató professzor emeritus BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kókai Zsuzsanna DKI kokai.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
Koleszár Gergő DKI koleszar.gergo [at] okologia.mta.hu
Kolonics Bernadett ÖBI kolonics.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Koók Zsuzsanna MTA ÖK kook.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 209
Korányi Dávid ÖBI koranyi.david [at] okologia.mta.hu
0628 360 147 / 121
Kósa Géza címzetes egyetemi docens, osztályvezető ÖBI kosa.geza [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 125, 153
Kósa Katalin ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Kovács Bence ÖBI kovacs.bence [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 107
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Kovács-Hostyánszki Anikó MTA ÖK kovacs.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Kövendi-Jakó Anna ÖBI kovendi-jako.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/152
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: