Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Csákvári Edina ÖBI csakvari.edina [at] okologia.mta.hu
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Csicsek Gábor MTA ÖK csicsek.gabor [at] okologia.mta.hu
Csillag Márton ETI csillag.marton [at] okologia.mta.hu
Czárán Tamás, ETI mb. igazgató ETI czaran.tamas [at] okologia.mta.hu
Czégel Dániel ETI czegel.daniel [at] okologia.mta.hu
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Canal, David ÖBI david.canal [at] okologia.mta.hu
Demcsák Fruzsina ÖBI demcsak.fruzsina [at] okologia.mta.hu
Demeter László ÖBI demeter.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Demeter László (üig), igazgató MTA ÖK ugyvezeto [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100 / 307 mellék
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dobosy Péter DKI dobosy.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 209
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Draskóczy Eszter DKI draskoczy.eszter [at] okologia.mta.hu
Duleba Mónika DKI duleba.monika [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Egri Ádám PhD DKI egri.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 305
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Endrédi Anett MTA ÖK endredi.anett [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Engel Rita Ph.D. ÖBI engel.rita [at] okologia.mta.hu
Engloner Attila, PhD, csoportvezető DKI engloner.attila [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Erdős László ÖBI erdos.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Fábián Imre ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Fábian Zsófia MTA ÖK fabian.zsofia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Fabók Veronika ÖBI fabok.veronika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 136
Farkas Edit, az MTA doktora, csoportvezető ÖBI farkas.edit [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Farkas Gyula BLI
Fedor Anna ETI fedor.anna [at] okologia.mta.hu
Fekete Judit DKI fekete.judit [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / mellék: 206, 217
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Földi Angéla DKI foldi.angela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/143
Földvári Gábor ETI foldvari.gabor [at] okologia.mta.hu
Frank Tamás ÖBI frank.tamas [at] okologia.mta.hu
124
Fráter Erzsébet ÖBI frater.erzsebet [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 127, 153
Futó Bálint ETI futo.balint [at] okologia.mta.hu
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Gaálné Marton Ágnes DKI marton.agnes [at] okologia.mta.hu
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Gál Norbert ÖBI gal.norbert [at] okologia.mta.hu
Gallé Róbert ÖBI galle.robert [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-147 / 253
Gallé-Szpisjak Nikolett ÖBI szpisjak.nikolett [at] okologia.mta.hu
Garamszegi László Zsolt, ÖBI igazgató ÖBI garamszegi.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 28 369 997/111
Garay József ETI garay.jozsef [at] okologia.mta.hu
Grezner Istvánné ÖBI grezner.rozsika [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 128

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: