Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Dobos Géza Zsolt BLI xy [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Bernát Gábor BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Erős Tibor, csoportvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Farkas Gyula BLI
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: