Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Piross Imre Sándor BLI piross.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 129
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Kardos Vivien BLI kardos.vivien [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 124
Vad Csaba BLI vad.csaba [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Tóth Viktor PhD BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Győri János, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Szabó-Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
BLI igazgatói titkárnő BLI bli-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 104
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Farkas Gyula BLI
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Maász Gábor BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Barta Barbara BLI barta.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: