Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Kovács Attila PhD BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
87/448-244 (207)
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
BLI igazgatói titkárnő BLI bli-titkarsag [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 104
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Győri János, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202
Vörös Lajos DSc BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Fodor István BLI fodor.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 220
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Pálffy Károly PhD BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Tóth Viktor PhD BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Somogyi Boglárka PhD BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Zlinszky András PhD BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Szabó-Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Elekes Károly BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Barta Barbara BLI barta.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: