Munkatársaink - telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Abonyi András ÖBI abonyi.andras [at] okologia.mta.hu
Prof. Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Anda Dóra DKI anda.dora [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/206
Antal Klára ÖBI
Apari Péter DKI apari.peter [at] okologia.mta.hu
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Bajusz Tamás ÖBI bajusz.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Báldi András tudományos tanácsadó, csoportvezető ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147
Balogh Csilla BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Balogh Rita Viktória ÖBI balogh.rita [at] okologia.mta.hu
Barta Barbara BLI barta.barbara [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Bartha Sándor, PhD ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Batáry Péter, csoportvezető ÖBI batary.peter [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Battonyai Izabella MTA ÖK battonyai.izabella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 110
Bede-Fazekas Ákos ÖBI bede-fazekas.akos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 133
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 141
Berlingerné Kiss Orsolya MTA ÖK berlinger.orsolya [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 301
Bernát Gábor PhD BLI bernat.gabor [at] okologia.mta.hu
(87) 448 244/212
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122/ 157
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bohus Attila BLI bohus.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 221
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Bolváriné Nagy Melinda ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Boros Emil PhD, osztályvezető DKI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boros Gergely ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Boross Nóra Judit BLI boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/304
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, főigazgató-helyettes ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Boza Gergely DKI boza.gergely [at] okologia.mta.hu
Bozóki Tamás DKI bozoki.tamas [at] okologia.mta.hu
Buczkó Krisztina DKI buczko.krisztina [at] okologia.mta.hu
Cevallos, David ÖBI david.cevallos [at] okologia.mta.hu
Csákvári Edina ÖBI csakvari.edina [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: