Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Tanács Eszter ÖBI tanacs.eszter [at] okologia.mta.hu
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Tinya Flóra ÖBI tinya.flora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Tolnay Dolly ÖBI tolnay.dolly [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 147
Török Katalin, PhD, csoportvezető ÖBI torok.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 123, 116
Tóth Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Trábert Zsuzsa DKI trabert.zsuzsa [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793100/143
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Turányik Ferenc ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Ulicsni Viktor ÖBI ulicsni.viktor [at] okologia.mta.hu
Vadkerti Sándorné ÖBI vadkerti.sandorne [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 129, 106
Várbíró Gábor PhD DKI varbiro.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Varga Anna ÖBI varga.anna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 160
Varga Nóra ÖBI varga.nora [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256, 118
Vargha Márta DKI vargha.marta [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 129
Vári Ágnes ÖBI vari.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Vásárhelyi Zsóka MTA ÖK vasarhelyi.zsoka [at] okologia.mta.hu
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Veres Katalin ÖBI veres.katalin [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Veszely Ádám Zsolt DKI veszely.adam [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105 / 104
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Weiperth András DKI weiperth.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/ 304
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Zachar István MTA ÖK
Záray Gyula, Prof. DKI zaray.gyula [at] okologia.mta.hu
Zelinka Mihályné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna MTA ÖK zimber.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100 / 130
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Zölei Anikó ÖBI zolei.aniko [at] okologia.mta.hu
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: