Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
Blix Katalin BLI blix.katalin [at] okologia.mta.hu
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Farkas Gyula BLI
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Somogyvári Dávid BLI somogyvari.david [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Kardos Vivien BLI kardos.viven [at] okologia.mta.hu
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Táncsics László BLI
+36 87 448-244 / 231
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: