Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Tóth Mónika BLI toth.monika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 127
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Serfőző Zoltán, PhD BLI serfozo.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 202, 130
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kiss Rózsa BLI kiss.rozsa [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 224
Pálffy Károly BLI palffy.karoly [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 129, 225
Vörös Lajos BLI voros.lajos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 118
Erős Tibor, osztályvezető BLI eros.tibor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
László Zita BLI laszlo.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Tóth Viktor, osztályvezető BLI toth.viktor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Preiszner Bálint BLI preiszner.balint [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 120
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Somogyi Boglárka, PhD, csoportvezető BLI somogyi.boglarka [at] okologia.mta.hu
Nagy András BLI nagy.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 114; +36 87 448-244/ 112
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Kiss Tibor BLI kiss.tibor [at] okologia.mta.hu
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Farkas Gyula BLI
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Dobos László BLI
+36 87 448 244/ 102
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Németh Ákos BLI
+36 87 448-244 / 102
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Dombi Elvira BLI
+36 87 448 244/ 228
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: