Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Zlinszky András BLI zlinszky.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 132
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Maász Gábor, Pharm. D. BLI maasz.gabor [at] okologia.mta.hu
06 (87) 448-229
Felpécziné Farkas Anna BLI farkas.anna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 217
Paulovits Gábor BLI paulovits.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 213
Horváth Réka BLI horvath.reka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Kiss József BLI
+36 87 448 244/ 102
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Szabó Tímea GH BLI szabo.timea_gh [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Farkas Gyula BLI
Specziár András BLI specziar.andras [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 223
Dobos Géza Zsolt BLI
+36 87 448-244
Zrínyi Zita BLI zrinyi.zita [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 229
Prof. G.-Tóth László, az MTA doktora, igazgató BLI g-toth.laszlo [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 105
Dr. Pirger Zsolt, csoportvezető BLI pirger.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 220
Molnár Éva BLI molnar.eva [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 222
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Kelemen Rozália Anett BLI kelemen.anett [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 128
Kern Bernadett BLI kern.bernadett [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /120
Maroskövi Beáta BLI maroskovi.beata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Slang Kálmán BLI
+36 87 448 244/ 203
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Kovács Attila BLI kovacs.attila [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 131
Horváthné Sztojka Erzsébet BLI
Szivák Ildikó BLI szivak.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218, 221
Horváth Károly BLI
+36 87 448-244 / 102
Győri János, PhD, osztályvezető BLI gyori.janos [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 219
Poller Zoltán BLI poller.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 102
Vehovszky Ágnes BLI vehovszky.agnes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 206
Kopácsi-Csegezi Edit BLI csegezi.edit [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Egervári István BLI egervari.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 209
Szabó Tímea BLI szabo.timea [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 122
Menczelesz Noémi BLI menczelesz.noemi [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /221
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Nagyné Fekete Zsuzsanna BLI fekete.zsuzsanna [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 130
Svigruha Réka BLI svigruha.reka [at] okologia.mta.hu
Takács Péter BLI takacs.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 207
Szelle Gabriella BLI szelle.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 104
Molnár György BLI
+36 87 448-244 / 203
Lovas Sándor BLI lovas.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 87/448-244 / 220
Horváth Hajnalka BLI horvath.hajnalka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 128
Schmera Dénes BLI schmera.denes [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 218
Vitál Zoltán BLI vital.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Gál Blanka BLI gal.blanka [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 221
Elekes Károly, az MTA Doktora BLI elekes.karoly [at] okologia.mta.hu
Németh Balázs BLI nemeth.balazs [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 122
Tugyi Nóra BLI tugyi.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 119
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Krajcs Nóra BLI krajcs.nora [at] okologia.mta.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: