Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Molnárné Fejes Edit, gazdasági igazgató MTA ÖK fejes.edit [at] okologia.mta.hu
Gombás Viktória MTA ÖK gombas.viktoria [at] okologia.mta.hu
+36 30 / 636-2565
Katona Tamásné MTA ÖK katona.tamasne [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Komáromi Krisztina MTA ÖK komaromi.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 111
Kopácsi-Csegezi Edit MTA ÖK csegezi.edit [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Kovács Kitti MTA ÖK kovacs.kitti [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 208
Leitold Renáta MTA ÖK leitold.renata [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 227
Makki-Burdon Szilvia, csoportvezető MTA ÖK burdon.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 205
Makkiné Horváth Mónika MTA ÖK makkine-horvath.moni [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Mihalkóné Vukovics Ildikó MTA ÖK vukovics.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 1 2793105
Péter Zsolt MTA ÖK peter.zsolt [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 109
Seszták Enikő DKI sesztak.eniko [at] okologia.mta.hu
+ 36 30 636 2565
Szabó Gyöngyi MTA ÖK szabo.gyongyi [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244 / 106
Szaláncz Dániel MTA ÖK obi-berugyintezo [at] okologia.mta.hu
+36 30/223 5298
Windischmann Elvira, csoportvezető MTA ÖK windischmann.elvira [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 214
Kapcsolódó oldalak: