Telefonkönyv

Az igazgatók, valamint további elérhetőségeink és az MTA ÖK általános e-mail címei itt találhatók.

Név Intézet Email, telefon
Abonyi András DKI abonyi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100
Ács Éva, az MTA doktora, osztályvezető DKI acs.eva [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/141
Ádám Réka ÖBI adam.reka [at] okologia.mta.hu
Ágoston Lászlóné, PhD DKI agoston-szabo.edit [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/302
Albrecht Erika MTA ÖK albrecht.erika [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 113
Antal Adrienn MTA ÖK antal.adrienn [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 114
Antal Klára ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Arany Ildikó ÖBI arany.ildiko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 137
Aszalós Réka ÖBI aszalos.reka [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Bácsiné Béres Viktória DKI beres.viktoria [at] okologia.mta.hu
Bajka Endre Csaba DKI bajka.endre [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200 / 11270
Bajusz Tamás ÖBI bajusz.tamas [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 140
Balázs Boldizsár BLI balazs.boldizsar [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 101
Balázs Borbála ÖBI balazs.borbala [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 243
Báldi András, az MTA doktora, főigazgató ÖBI baldi.andras [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 111
Balogh Csilla, csoportvezető BLI balogh.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 211
Bártfai Boglárka DKI bartfai.boglarka [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3108 / 130
Bartha Csilla MTA ÖK bartha.csilla [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 115
Bartha Sándor, PhD, csoportvezető ÖBI bartha.sandor [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 161
Bede-Fazekas Ákos ÖBI bede-fazekas.akos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122 / 133
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár DKI berczik.arpad [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/109
Bereczki Krisztina ÖBI bereczki.krisztina [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 253
Béresné Papp Szilvia ÖBI papp.szilvia [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Biró Bernadett ÖBI biro.bernadett [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255, 256
Biró Cintia Zsanna BLI biro.cintia [at] okologia.mta.hu
87 448 244 /127
Bíró Csaba Nándor BLI
+36 87 448-244 / 203
Biró Marianna MTA ÖK biro.marianna [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Bíró Péter BLI biro.peter [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 107
Blik Patrik ÖBI blik.patrik [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 130
Boda Pál, PhD DKI boda.pal [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11633
Bodnár Gabriella DKI bodnar.gabriella [at] okologia.mta.hu
+36 52 509-200/11270
Bognár Andrásné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Bolgovics Ágnes DKI bolgovics.agnes [at] okologia.mta.hu
Bölöni János ÖBI boloni.janos [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 124
Bolváriné Nagy Melinda ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234
Borics Gábor, PhD, osztályvezető DKI borics.gabor [at] okologia.mta.hu
+36 52 509200/11634
Boros Emil, PhD, csoportvezető BLI boros.emil [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 126
Boros Gergely, csoportvezető BLI boros.gergely [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 226, 125
Boros Gergő ÖBI boros.gergo [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 121
Boross Nóra Judit MTA ÖK boross.nora [at] okologia.mta.hu
+36 87 448-244 / 125
Borza Péter DKI borza.peter [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/306
Botta-Dukát Andrea ÖBI botta-dukat.andrea [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 157
Botta-Dukát Zoltán, az MTA doktora, igazgató ÖBI botta-dukat.zoltan [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 138
Buday Zita ÖBI buday.zita [at] okologia.mta.hu
Csányi Béla PhD DKI csanyi.bela [at] okologia.mta.hu
+36 1 279 3100/302
Csecserits Anikó ÖBI csecserits.aniko [at] okologia.mta.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 149
Csercsa András DKI csercsa.andras [at] okologia.mta.hu
Czégel Dániel MTA ÖK czegel.daniel [at] okologia.mta.hu
Czeglédi István BLI czegledi.istvan [at] okologia.mta.hu
+36 87 448 244/ 120
Czibulya Miklós ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 234

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: